| anonima2405 a întrebat:

sunt diferente intre Samsung Galaxy S III si Samsung Galaxy Duos S S7562 Dual Sim?
Si daca sunt diferente, care sunt? happy Care este mai bun? Au aceeasi inaltime? happy
Astept un raspuns cat mai repede :-)

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Sunt niste diferente foarte mari : S3-ul are ecran mai mare, procesor mai puternic, rezolutie mai mare, ram mai mult, camera mai mare (si cea din fata, si cea din spate), baterie mai mare, spatiu de stocare mai mult. Si S Duos este bun, dar S3 este mai bun.

| Yamaha123 a răspuns:

Duos este mai bun simplu!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Yamaha123):

De unde ai ajuns la concluzia ca Duos este mai bun?

| LDCCristi a răspuns:

Am avut si si.amandoua sunt destul de bune dar ti-as recomanda s iii deoarece e mai nou.si galaxi duos e la fel de bun.

| AlexBurn a răspuns:

Http://versus.com/en/samsung-galaxy-s-duos-vs-samsung-galaxy-s3
Un site perfect pentru a compara telefoanele...
Sper sa te ajute :D