| Alexàndru_Florin_1998_XV0z a întrebat:

Salut, am și eu o problema cu telefonul! Am un Samsung j3 2016 și de vreo 5 zile nu mai am semnal deloc, merge 10 minute și după pica semnalul cu orele și nu pot sa mai sun sau sa mai folosesc netul! Am schimbat și cartela și tot așa îmi face! Puteți sa-mi spuneți ce as putea sa fac la telefon? Sa mă duc la un Service sau ce sa fac?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

In afara de un reset sau resetare a setarilor, desi cel mai probabil n-o sa te ajute doar sa-l duci la un service. Problema poat eveni de la asa ceva https://lajumate.ro/......27956.html sau de la placa de baza (sau de la orice altceva, dar acestea sunt cele mai intalnite cauze).