| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema! Problema este ca un coleg de la mine din clasa ma tot suna si imi trimite mesaje cu injuraturi si toate cele si as vrea sa-i dau ignore am intrat la apel l-am bagat acolo vad ca nu ma mai sunat, dar problema este ca imi tot trimite mesaje ce sa fac? Am un LG optimus l3!

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Baga frica in el si asa te va lasa in pace. Orcum isi consuma mesajele aiurea asa. Spune-i ca daca nu te lasa in pace ii areti parintilor lui ce face. Daca nici asa spune-le parintilor lui si dirigintei.Pa,pa

8 răspunsuri:
| mami a răspuns:

arata mesajele directorului si parintzilor tai

| Zenit313 a răspuns:

Asteapta-l dupa un colt,cand trece sparge telefonul de capu' lui sau ce ai tu in mana si il calci in picioare.

Sau,te poti duce la director, diriginta, parinti, politie, depinde cat de grav este.
Succes!

| bassmusic a răspuns:

Salut,Mergi la Setari- Apel- Respingere Apel-Lista de respingere automata- si introduci numarul persoanei nedorite. Daca faci cum ti-am spus nu o sa te mai poata suna si nici sa-ti trimita SMS-uri. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Bombonik_Maryy_1995 a răspuns:

Spune-le parintilor tai sau suna la politie.
succes smug

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Sa mergi la parintii lui sau la diriginte si sa ii arati, iar dupa ce va fi pedepsit, injura-l si tu dar nu prin sms, fata in fata. Probabil te va spune, dar nimeni nu il va crede ca ai facut-o, ar zice ca o face din razbunare.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
In primul rand.
Cred ca nu are ce face cu acele mesaje si apeluri.
E prost daca te suna si te injura la telefon,mai bine o face in fata ta,macar ii poti da una. :p
Lasa-l in pace ca daca ar avea minte, si-ar face o prietena, pe care poate sa o sune, sa ii trimita mesaje.
Iti dai seama, nu?!
Sper ca ti-am fost de folos. Pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ralucagreen23):

Da, mersi de raspuns, oricum s-a rezolvat si cu frumosul!