| Mihaela_1163 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine am o problema acest unmar 0756657387 ma suna mereu si ma injura si imi trimite mesaje foarte urate. Va rog pentru cine vrea sa sune la acest numar si sa rezolve. Va multumesc.Numele meu este Mihaela.

2 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Mihaela vezi ca la optiuni s-ar putea sa ai lista de respindegere asta daca te uiti la apeluri pierdute daca nu poti sa te duci la Vodafone cosmote Orange etc ce retzea esti happy si sa le spui ca vrei sati devieze toata apelurile de la acest numar happy astfel incat sa nu le mai primesti

| ionut1010 a răspuns:

Denuntal la operatorii cosmote, Vodafone etc.