| JustUnNamed a întrebat:

Salut, Am si eu o replica 1:1 de iphone 4S, 1 Sim, si am spart ecranul cine stie unde pot gasi sau cine are de vanzare display de iphone replica.

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Pai un ecran de iphone e 450 lei. Cat vreo 3 replici...

| JustUnNamed explică (pentru valentino52):

Un display tot de replica, nu de iphone original. k difera si mufa si toate.

| Petrica44 a răspuns:

Gasesti foarte greu asa ceva.Mai bine iti ei unul nou, cu o reducere substantiala de 180RON.
Uite aici un site interesant:
http://www.dualgsm.ro/......p-181.html
P.s. N-am auzit si n-am vazut pana acum, replici asa de bine realizate pentru. telefoanele iPhone.