| BlackGun a întrebat:

Am si eu un Acer BeTouch E400 blocat, ma puteti ajuta si pe mine.

3 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Explica "blocat".
Daca nu detaliezi crezi ca cineva isi da seama la ce faci referire?
O seara buna ce a mai ramas din ea.

| BlackGun explică (pentru CrazyRat):

Blocat ...adica imi trebuie un email si o parola de google.
Trebuie sa ii resetez softul.
Problema este ca nu stiu combinatia de butoane pentru telefon sa intru in recovery mode.

| CrazyRat a răspuns (pentru BlackGun):

Apasa deodata pe butoanele
Power + Voldown (Butonul de pornire si butonul de dat volumul mai incet)
sau
Power + Voldown + camera (Butonul de pornire + butonul de dat volumul mai incet + butonul de la camera).
Scuze daca iti zic ca la copii mici da vreau sa fiu sigur ca intelegi ca is unele persoane care nu inteleg asta.
Astept un raspuns din partea ta daca ai reusit ceva.