| deyu111 a întrebat:

Salut am si eu un Motorola fire XT311 si i-am pus o parola de blocare si nu o mai stiu cine ma poate ajuta funda

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU te putem ajuta să ghiceşti parola, va trebui să ţi-o aminteşti.

În caz contrar, POŢI face o "wipe data/factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) cu metoda de la ( punctul 5 ) linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

Atenţie : cu acea metodă pierzi toate datele din telefon.

Sau îl duci în Service unde vor face şi ei acelaşi lucru.

Toate cele bune.

| alextotal a răspuns:

Salut. Iti recomand sa te duci cu el la un service. Ei stiu ce sa face. Cred ca iti va fave o resoftare.

| Mattew a răspuns:

Primul service gsm te poate ajuta. Tu nu ai ce sa ii mai faci doar sa o ghicestihappy