| barbux a întrebat:

AM si eu un Samsung galaxy gio si as dori sa-i reinstalez software`ul. am auzit ca merge mai bine, Androidul e mai evoluat...Ma puteti ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine lasa-l cu androidul de acum(v2.2 Froyo).Ce vrei mai mult de atat? Multi le strica resoftand telefonul. Apoi vin aici cu intrebari.Ca nu mai functioneaza sau cine stie ce mai are.

3 răspunsuri:
| barbux explică (pentru darrio2007):

Dar problema e ca imi merge cam greut...mi se blocheaza de cele mai multe ori.mi se inchide singur.straight face

| darrio2007 a răspuns (pentru barbux):

Mai sterge din aplicatii.

| barbux explică (pentru darrio2007):

Bine. Mersi. :*