| Eli2000 a întrebat:

As dori sa imi upgradez androidul de pe Samsung galaxy ace de la 2.3.3 la o versiune mai noua. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu incerci asta singur, sa mergi cu el la niste programatori, pentru ca iti trebuie cel putin cunostinte medii de informatica, si mai ales in domeniul smartphone pentru sa reusi sa nu distrugi telefonul complet, si sa pierzi tot de pe el.
Sunt de facut mai multe chestii, de umblat cu o gramada de programe, apoi instalate de pe pc pe smarthone, si o gramada de instructiuni pentru informaticieni.
Deci gaseste niste programatori care se ocupa cu asa ceva, si o sa il ai intregwinking.
Temple run nu tine de versiunea de android, eu am 2.1 si merge perfectwinking.

| Eli2000 explică (pentru vlad89c):

Nu mai vreau sa fac asta singura. Ms de sfat

| vlad89c a răspuns (pentru Eli2000):

Poate ai vreun prieten care se pricepe la telefoane, dar care sa stie ce sa faca, daca chiar nu vrei la oameni specializati...

| laurentiu999 a răspuns (pentru vlad89c):

Pai de ce debinde Temple run, ca eu am versiunea la android 2.3.6 gingerbread si zice ca nu e compatibil cu versiune, asa face si la Running Freed!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai probleme cu telefonul de ce sa o faci? Il poti strica si te va costa mai mult.

| Eli2000 explică (pentru darrio2007):

Nu imi merg jocuri gen temple run sau running fred. Un coleg a reusit sa sil upgradeze, si amandoi avem acelasi telefon

| darrio2007 a răspuns (pentru Eli2000):

Stiu ca a aparut varianta 2.3.6 pentru Galaxy Mini 1. Dar poate merge si la al tau. Poti cauta pe net 2.3.4.GingerBread.