| Domynyc a întrebat:

Salut.am si eu un Samsung galaxy mjini si as dori daca se poate sa ii bag un sistem de navigare in romana.ma ajutati si pe mine va rog >frumos

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întră în Meniu/Setări/Setări Regionale şi text/Selectare limbă/Română ( o selectezi/bifezi ).

Vezi Manualul telefonului ( pag. 101 ) pe care-l poţi descărca ( în limba română ) de la linkul :
http://downloadcenter.samsung.com/......Screen.pdf

Toate cele bune.

| standianaflorentina a răspuns:

Intra in magazinul de la google direct de pe telefon si ai acolo la aplicatii tot ce vrei. Succes!