| 3manuela a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca unctioneaza aplicatia Tom Cat doar pe telefoane android.Eu am un Samsung S5260(Star2) acesta functoneaza pe un sistem Open Source.Va rog ajutati-ma cu un raspuns daca se poate si stiti si vreun link e perfect.Multumesc frumos dau fundita:X:X:X

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Aplicatia Tom Cat functioneaza doar pe sistemele : Android si iOs( Apple ). Din pacate celelalte sisteme operative care cateva telefoane au propii (cum este cazul tau) nu pot beneficia de toate aplicatiile puse la dispozitie pentru Android si iOs. Sper ca te-am ajutat. Ti-o spun pentru ca eu am un LG cu sistem operativ propiu, si am incercat sa caut aceasta aplicatie, dar din pacate e de negasit.

1 răspuns:
| djdani1 a răspuns:

Din pacate nu exista.
Bafta!