| YeLLoWLF a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy S3 (facatura,fake cum vreti voi sa ii spuneti),in fine... vreau si eu sa il fac sa arate ca unul original in meniu,adica bateria sa apara cu verde sus,meniul la felccum fac? cine ma ajuta, Funda! tongue

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cum nu spui nimic despre telefon- pentru ca sunt mai multe modele de s3 replici, daca al tau are Android poti incerca sa instalezi niste teme:
https://play.google.com/......ps/details
tema originala e a telefonului nu o gasesti pe net pentru descarcare.

| Nicu47 a răspuns:

Are android?

| Scorpiel a răspuns:

E simplu, cumpara unu original si o sa iti apara asa cum iti doresti happy