| danyelaxfactor a întrebat:

.am si eu un Samsung jet s8000? merge sa bag si eu android pe el? si dk merge! ajutati-ma va rogsad

10 răspunsuri:
| danyelaxfactor explică (pentru Rrrr):

De unde sti? ai incercat sau?

| Rrrr a răspuns (pentru danyelaxfactor):

Nu,dar am cautat pe google.
Uite: "A group of developers (with some of the Darkforest forum) have successfully booted into Android, although calls and messaging do not work (yet). The project now goes under the name 'JetDroid'."
http://www.youtube.com/watch?v=s_u9YJQJB7U

| JustOneLife a răspuns:

Daca e Samsung, are deja Android pe el!

| danyelaxfactor explică (pentru JustOneLife):

Nu stiu...dk are.cryingcryingcryingte rog cauta si spune-mi si mie.dau funda.sunt disperatangry

| JustOneLife a răspuns (pentru danyelaxfactor):

Eu as zice ca are pentru ca orice telefon are un sistem de operare, in felul lui.Totusi nu sunt sigur asa ca ia acest link. Daca nu stii engleza add need.rules si te mai ajut.

| danyelaxfactor explică (pentru JustOneLife):

Dai accept ...la id cr7_danysmek.

| Alecsander98 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa bagi android pe el. De obicei, cele de pe net sunt contrafacute si iti poate dauna telefonului decat sa-ti faca bine. Ai putea sa-ti cumperi un telefon cu android pe el, gen un Samsung galaxy mini etc.
Sper ca te-am ajutat.

| iulia5723 a răspuns:

Androidu trebuie sa il aiba telefonul! Nu cred ca telefonul tau are android. Nu se poate. Funda?