| Maryomar81 a întrebat:

Salut, am si eu un telefon Allview P8 eMagic, dual sim, si am probleme cu semnalul, pe ambele sim-uri, mai exact, nu are semnal in casa de nici un fel, sau uneori este foarte slab, maxim doua liniute, iar cand ies afaraabia urca la trei linii. Ce problema poate avea, cine ma poate ajuta cu o idee, sau un sfat?

1 răspuns:
| Hexcore a răspuns:

Am avut problema asta odata la un Huawei Mate 10 Lite. I am dat restart si si a revenit, daca nu merge uita te sa vezice iti consuma asa mult netul si daca nu mai folosesti sterge l