| FactorulX a întrebat:

Salut,am si eu un telefon HTC INNOVATION TOUCH si nu ii mai merge touch-ul(am varsat crema autobronzanta pe el)Unde gasesc un touch? https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| Servicetel a răspuns:

Salut, modelul se numeste mai exact HTC ELF, touchscreen am pentru acest model, original nou sau original swap (dat jos dupa telefon) pretul este pentru cel nou 70lei iar pentru cel swapt 50lei, amandoua beneficiaza de garantie, reparatia se face in maxim 24/h