| Onica7 a întrebat:

Salut am spart ecranu la un Orange nivo. touchu merge perfect doar ecranu s a spart in rest merge la fel cat mar costa sa iau alt geam.va rog FUNDA

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Foarte scump
sad din pacate, ai sa vezi la un servis sa vezi cati bani iti cere pentru un **** de geam din ala si vb serios am avut un Samsung S3 si s-a spart sticla imi cereaa 6 milioane pentru un geam din ala am luat altu la fel si gata de ce sa ma cheltui aiurea happy prin servisiuri ca astea nu stiu cum sa fure mai multi bani din buzunarul clientului happy

| Axys a răspuns:

Cher si la orce marca te fura nu conteaza teelfonul tot iti ea bani laughing dublu cat nu face

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Preturile pentru componentele telefoanelor va pot fi comunicate doar de catre Orange Service dupa trimiterea telefonului in service. Este posibil ca display-ul sa nu fie singura componenta care trebuie schimbata.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Onica7 explică:

Oricum cat ar sa fie mai mult de 70 lei nu