| Charys a întrebat:

acum 2 minute mi-am spart sticla de la tableta Mediacom SmarPad 706i. touchu imi merge perfect. as avea nevoie sa stiu cam cat ar costa sa schimb sticla... funda big grin big grin

Răspuns Câştigător
| ThomasCalinici a răspuns:

In primul rând contează din ce oraș ești. Eu sunt din cluj așa ca o sa iti spun ce poti face acolo.
Deci, prima oară, daca ai destui bani, poti sa te duci la gsm si ia cam o săptămana cu vreo 200-300 de lei, dar daca nu ai atâta poti sa te duci la un service mediacom si vezi cat costa.

| Charys explică (pentru ThomasCalinici):

Cu 200-300 de lei imi pot lua alta laughing