| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am telefon Samsung galaxy young GT-S6310, si vreau sa bag aplicatiile si jocurile pe card, am telefonul ROOT-at, si am facut cele 2 partitii FAT32 si ext2, deci am facut exact ca si in videoul acesta: https://www.youtube.com/watch?v=tpf0OrI8FNA
pana la minutul 11:00, acolo am selectat aplicatia Facebook si am dat apoi Create link si apoi imi da eroarea: Faluire, Link2SD Package invalid...
Care este problema?
Dau funda!
Toate cele bune

1 răspuns:
| RedNightmare a răspuns:

Probabil un bug, sau nu mai ai spatiu pe card, dar sa stii ca daca facebookul era in telefon inca de la cumparare si acesta poate fi un motiv