| iPhone32523523 a întrebat:

Salut, am telefonul Allview X2 soul lite, si de cand l-am cumparat imi merge foarte greu.L-am cumparat nou, de la Emag. La inceput am crezut ca merge asa doar temporar, dar asa e de cateva luni. Se blocheaza cand intru in aplicatii si trebuie sa scot bateria cand se blocheaza. Am memorie de 16 GB, si sunt liberi 10. Deci nu ar fi asta o problema. Ce pot sa fac? Am garantie la el. Ajuta la ceva? Daca il duc poate schimba ceva? Procesorul? Fara bani ma refer...doar cu ajutorul garantiei. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Te-as ruga sa te duci cu el la un sediu si sa le oferi garantia. Ei sunt obligati sa ti-l schimbe sau sa ti ofere asistenta necesara.