| eueueueueue a întrebat:

Salut.Am trecut de curand de la Vodafone la digi mobil si as vrea sa stiu unde formez ca sa aflu cate minute am.

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Trimiti un mesaj cu cuvantul "cost" la 700.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Cost control (verificare credit)

Cu serviciul Controlul Costurilor poti afla oricand creditul disponibil al contului tau. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti un SMS (tarif normal, pentru SMS in retea) cu textul "credit" de pe numarul alocat cartelei tale prepaid, la numarul 700, pentru a afla valoarea (cu TVA) a creditului disponibil. SMS-ul primit de la serviciul Controlul Costurilor este gratuit. Totodata, poti apela numarul *1215 (apel netaxabil)." - SURSA :
http://www.rcs-rds.ro/......il-prepaid

Toate cele bune.

| Florinpikachu10000 a răspuns:

Trimite sms in care sa scrie "cost" la 700
Funda?

| Tatu_Cristi_1960 a răspuns:

Apeleaza 700. Dupa care scrie "cost" asa am si eu si imi merge

| MincuValitu a răspuns:

Dai mesaj gol la 700 și primești SMS gratuit