| SuzySweet a întrebat:

Sunt in reteaua digi mobil. Am o cartela si nu stiu cum sa fac ca sa vad cate minute mai am. Exista vreun numar la care sa pot afla?(gen. Vodafone*123#)
Funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cu serviciul Controlul Costurilor poti afla oricand creditul disponibil al contului tau. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti un SMS (tarif normal, pentru SMS in retea) cu textul "credit" de pe numarul alocat cartelei tale prepaid, la numarul 700, pentru a afla valoarea (cu TVA) a creditului disponibil. SMS-ul primit de la serviciul Controlul Costurilor este gratuit. Totodata, poti apela numarul *1215 (apel netaxabil).

sursa: rcs-rds.ro

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Mesaj gol la nr.700 daca ai abonament.