| giorgio26 a întrebat:

Salut, am uitat pinul de la tableta logicom s9782 si nu am butoane de volum, ce trebuie să fac?
Va rog daca ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Sunt unele tablete ce au butoane de volum virtuale, nu fizice.

7 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Cum adică nu ai butoane de volum? Prin butoanele de volum îi poți da hardreset fără prea mari bătăi de cap, evident.

Altă soluție, prin contul de Google poți folosi funcția hardreset. Ai un cont de Google atașat la tabletă?

| giorgio26 explică (pentru alexalx1234):

Exact

| giorgio26 explică (pentru GPA):

Nu are butoane de volum pentru ca sunt pe taci screen incoroporate

| GPA a răspuns (pentru giorgio26):

I-ai dat hard reset după cum ți-am explicat?

| giorgio26 explică (pentru GPA):

I Am dat doar ca nu intra in recovery

| alexalx1234 a răspuns (pentru GPA):

Sunt unele tablete ce au butoane de volum virtuale, nu fizice.

| alexalx1234 a răspuns:

Are pe spate sau pe margini o gaura langa care scrie Reset? Daca da, opreste tableta, ia un ac sau o scobitoare, tine apasat cu el pe acel buton din gaura si in acelasi timp pe butonul de power.

| giorgio26 explică (pentru alexalx1234):

Am incercat dar fără rezultat