| goofy_1040 a întrebat:

Salut am un Acer e310 liquid mini, i-am sters niste fisiere din ROM, si acum nu mai porneste, ramane blocat pe imaginea asta orice as face (hard reset, pornit, usb, update, etc) [url=http://postimg.org/......img][/url]
va rog un program cu care sa-l resoftez! :(

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu te risca! poate il strici si mai rau cel mai bine il duci la service happy
Pa!

| antimulte a răspuns:

La service. E 50 de lei.
Nu e un program anume, iti trebuie multe chestii sa il faci tu acasa, si nu se gasesc toate pe net.

| George1985 a răspuns:

Parerea mea este sa nu te apuci tu singur de resoftate.Mai bine duci telefonul la cineva priceput si gata..pretul depinde de zona insa nu este unul mare.Numai bine!