| andreyy96 a întrebat:

Am un Allview p5 quad, android 4.1.2...
Astazi mi-a fost resetat la setariile din fabrica si am pierdut toate contactele ( erau pe telefon salvate...) n-am nici copia de rezerva a datelor...
Exista vreun program cu care sa-mi pot salva contactele?
Cel mai util raspuns primeste fundita! big grin big grin big grin

4 răspunsuri:
| andreeascumpi a răspuns:

Buna, si eu am patit asa, inchidel de tot, scoate bateria, asteapta 1 minut, apoi aprinde-l asa poate va merge, mie mi-a mers

| andreyy96 explică (pentru andreeascumpi):

Pai la mine-i mai diferit, s-a jucat cineva la el si a dat din greseala revenire la setari din fabrica... si s-a sters tot de pe telefon. o sa incerc si cum ai spus tu.

| Geo12345 a răspuns:

Era pe telefon aplicatia asta dar nu ai salvat cred

| andreyy96 explică (pentru Geo12345):

Da, stiu ca era pe telefon, dar nu mi-am dat seama sa fac o copie de rezerva...