| onlygodcanjudgeme a întrebat:

Am un Allview x2 soul si am o problema: melodiile pe care le iau de pe internet nu se transfera in playlist, le am doar in "descarcate". Si nici nu stiu cum sa transfer fisiere de pe PC pe telefon. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Le muti din "descarcate" in folderul cu muzica si daca este nevoie le adaugi manual in music player.

Pentru PC iti trebuie un cablu de date USB. Te duci in setarile telefonul la categoria USB Connections (sa ceva de genul) si alegi stocare in masa. Bagi cablu o sa iti apara in My Computer.

| onlygodcanjudgeme explică (pentru edit28):

Sunt deja in "descarcate", doar ca nu stiu cum sa le mut.

| onlygodcanjudgeme explică (pentru edit28):

Am rezovat pana la urma. I-am dat o scanare. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Ţughi a răspuns:

Cum ai reusit sa faci asta? Imi poti spune te rog?