| Alexandru_Enea_1998 a întrebat:

Am un BlackBerry si nu syiu cu sa setez datele la internet la o cartela cosmote! Va rog frumos sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si te vorajuta ei trimitandu-ti un SMS cu instalare. Ii dai Ok si merge de la sine.

| Jipa95 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si spune-le sa-ti trimita setarile de net. Le instalezi, opresti si repornesti telefonul, si ai sa vezi ca o sa-ti mearga netu.

| shannygelu a răspuns:

Pentru BlackBerry este pachet special de net nu merge ca pe orice telefon