| Iønutt a întrebat:

Am un BlackBerry z10 și când vreau sa intru la aplicația aia "Jocuri", îi dau "Familiarizare", introduc numele și când dau "Următor" îmi scrie " SC_HTTP_SERVER_ERROR ". M-am conectat la alte 2 rețele de internet diferite dar tot la fel îmi apărea. Ce pot sa fac? Fundaa clarr cine îmi spune

1 răspuns:
| sociallife a răspuns:

Hey este eroare de server ori nu merge bine aplicatia ori telefonul, ti-as sugera sa schimbi telefonul nu e de la internet sper sa fi te ajutat bye bye