| blackrockhard a întrebat:

Salut am un ceas de mana Diametru ceas: aproximativ 4.30 cm;
Material ceas: Otel Inoxidabil
Geam mineral rezistent la zgarieturi
Mecanism automatic
Latime curea: aproximativ 2.00 cm
Material curea: Piele;
Culoare curea: neagra;
Lungime bratara: aproximativ 25cm;
Rezistenta la apa : Da vreau sa fac schimb cu iphone 4 s replica ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum ai scris credeam ca ceasul se numeste Diametru.Macar spuneai si cat te-a costat.Sa ne formam o idee. Oricum slabe sanse sa faci schimbul.

| ombladon a răspuns:

Sa te ajute cu ce? Iphone-ul face cam 200 Lei in stare buna, ceasul doar tu stii cat face, fiind chinezarie si neavand un nume...