| valentin87909090 a întrebat:

Am un Cosmote Smart Share si cand il deschid imi apare o imagine alba sin pe ea scrie FTM... apoi se inchide. Imi spuneti de ce imi apare asta?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Incearca variantele astea cand e stins, pentru a-l reseta din fabrica:
1. Volume Up + Power
2. Volume Down + Home + Power
3. Home + Power
Prima oara incearca varianta 1, iar daca merge va trebui sa lucrezi din butoanele de volum. Ai aici tutorial si alte combinatii de butoane: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone Funda? (copiaza linkul si pune-l in browser)