| MrPepsi a întrebat:

Am un HTC desire 310 iar atunci cand vreau sa ma uit la naruto pe animekage imi da urmatoarea eroare: Error loading player:
No playable sources found.
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Liusin a răspuns:

Sunt foarte multe site-uri care au surse proaste, care nu functioneaza.In alt caz, e problema flashurilor de la telefoanele mobile.Nici un telefon nu are flash ca pe pc/laptop.Acum nu stiu si nici nu prea cred ca exista un alt site pentru Naruto subtitrat in romana, asa ca ar trebui sa cauti pe alte siteuri subtitrat in engleza...

1 răspuns:
| DespreHostel a răspuns:

Foloseste un alt browser si downlodeaza un alt playerwinking