| Deenniii a întrebat:

Hei. Am o problema. De fiecare data cand vreau sa ma uit la un serial sau video, imi apare mesajul : "Error loading player. No playable sources found." Stie cineva cum se poate rezolva?

3 răspunsuri:
| MarieStephan a răspuns:

Vezi daca e instalat Adobe SI daca e instalat SI vezi daca net.ul permite folosirea variantei vechi SI apasa pe "Permite SI tine minte"

| Ana13133 a răspuns:

A instalat Adobe?

| Deenniii explică (pentru Ana13133):

Da, e instalat. Am citit undeva ca trebuie sa intru la plugins si sa dau enable la adobe flash player, dar tot nu merge.