| Alexandru_TimpauMircea_1989 a întrebat:

Salut,am un HTC Wildfire din 2010 de la vodafone.Acum cateva zile ma prosteam si eu cu el si am pus de prea multe ori desenul acela care se numeste 'pattern', iar acum imi cere sa ma loghez pe contul meu de gmail.Eu m-am logat cu adresa corecta si cu parola corecta dar imi zice ca si cum nu am pus parola si emailul corect.
-Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Iti zic eu mane cum sa faci, fara service sau altceva. Cauta pe net HTC wildfire recovery mode how to. Este o combinatie de taste care, daca sunt apasate, de duc in recovery mode ( un fel de safe mode in windows ). De acolo, navighezi prin meniuri cu tastele volum si selectezi cu power button ( ala care blocheaza/deblocheaza telefonul) si de acolo alegi wipe data/ factory reset ( ceva im genu, depinde de telefon). Din pacate iti vei pierde toate datele, dar nu mai dai bani pe service. Bafta! happy

2 răspunsuri:
| andrei105 a răspuns:

Fa alt cont funda?big grin

| VanillaIce a răspuns:

Pai practic trebuie sa-l "restartezi". Du-tte la Vodafone sau la Orange si spune-le ce s-a intamplat.Pe mine m-a costat 20 de lei la Orange. Iti vor disparea toate aplicatiile instalate!