| Bogdii a întrebat:

Salut, am un Huawei Ascend G510, problema e ca, cand vreau sa fac un screenshot imi face screenshot`ul dar poza mi`o arata neagra... straight face. Tin sa precizez ca aplicatia screenshot a venit odata cu telefonul ( din fabrica ). Ce are? FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| GuessWho_8056 a răspuns:

Salut!
Am rezolvat-o. Intra in setari la Stocare si dai Mod de stocare implicit Card SD, problema mea era ca nu mai aveam memorie interna, acum face screenshot-urile. sper sa te fi ajutat!

1 răspuns:
| GuessWho_8056 a răspuns:

Salut,Bogdan!
Am si eu aceeasi problema la un Huawey Y320. Zic ca o rezolvam cu un ReSoft. big grin