| AlexFcP a întrebat:

Am un Huawei G300. Am facut update la Android la 4.0 si vreau sa revin la 2.3.6 cum pot face asta va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai făcut update-ul oficial la Android 4.0 de ce vrei să revi la cel anterior?

E mult mai performant 4.0!

Ar trebui să poţi reveni la Android-ul iniţial ( downgrade ) din setările telefonului - vezi Manualul la linkul :
http://www.huaweidevice.com/......dCenter.do

Sau, poţi descărca softul ( Android 2.6.38.6-U8815- Gingerbread ) de la linkul OFICIAL :
http://www.huaweidevice.com/......caIndex.do

Dacă NU ai făcut update-ul de pe site-ul OFICIAL, atunci foloseşti aceeaşi metodă ( ca la update ) şi instalezi Android 2.3.

| AlexFcP explică (pentru bursuc001):

Mi se misca greu rau de totstraight face nu`mi place deloc straight face poti da add llg.alex27 te rogsad

| bursuc001 a răspuns (pentru AlexFcP):

Sorry, dar nu folosesc Messenger-ul decât cu rude/prieteni apropiaţi.

Dacă pot să te ajut aici, e OK.

Toate cele bune.