| Alexstylego a întrebat:

Salut, am un Huawei p smart z 2019 si nu am sticla de protectie la el.
Iar intr-o zi l-am scapat si e spart, dar merge perfect si din cate vad toate zgarieturile astea se duc pana pe o dunga, nu mai incolo, asta inseamna ca e spart doar ecranul sau displayul?

Puteti sa imi spuneti si cat costa repararea?

Răspuns Câştigător
| GeorgeCosmin a răspuns:

Iti dai seama daca e spart displayul atunci cand ecranul incepe sa iti faca "fite", de exemplu sa iti apara linii pe ecran. in situatia ta doar sticla e sparta, dar poate fi schimbata.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el la orice centru reparatii Gsm, reparatia costă vreo 200- 300 lei.