| Robertx999 a întrebat:

Salut, am un IPhone 12 Pro și vreau sa aflu câți GB RAM are, dar nu stiu unde sa ma uit, imi poate spune cineva?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Din cate citesc pe net nu poti vedea direct acest lucru in cazul unui iphone, asa e structurat el.la telefoanele android ai acces imediat dar iphone e IOS si android e android.
fie cauti dupa modelul de iphone pe siteuri de specialitate, fie instalezi pe telefon aplicatii terte care arata acest lucru.

telefonul tau are 6GB RAM

| Robertx999 explică (pentru Simpatic):

Aplicații terțe, îmi recomandă câteva?

| Simpatic a răspuns (pentru Robertx999):

Pe ce motiv, este foarte simplu sa te uiti pe net la specificatiile modelului tau de iphone

3 răspunsuri:
| Tputpu35 a răspuns:

Poti scrie pe google iphone 12 pro specificatii.