| BlueThomas a întrebat:

Am un iPhone 3g si i-am toate sters aplicatiile de pe el. Acum este codat si am incercat sa il decodez si cu Redsn0w si cu sn0wbreeze si nu vrea. Imi apare ca se instaleaza ramdisk si apoi imi apare o imagine si jos se incarca ceva. Se incarca pana la un moment dat apoi se inchide si se deschide din nou si imi apare ca e codat. Vreau niste raspunsuri mai explicite si un video -{daca se poate}

2 răspunsuri:
| VladVladutzu2014 a răspuns:

Du-te la un specialist oh go on.

| BlueThomas explică (pentru VladVladutzu2014):

Am mers. l-am stricat de 4 ori. nici tie nu cred ca-ti convine sa dai inca 100 lei