| Ionut_Florin_1995 a întrebat:

Am un iPhone 4s iOS 9.3.5 si mi se Descarcă bateria foarte repede adică i-l l as la încărcat toată noapte după dacă m-a joc 10 minute pe el se Descarcă repede.
Dacă i au alta baterie o sa fie mai bine? Câteva sfaturi!?

Răspuns Câştigător
| MariaC2606 a răspuns:

Pai to s-a distrus bateria, este uzata.Tot cea ce ai putea sa faci este sa iti iei o alta baterie cum ai spus si tu.Dar probabil poate fi si din cauza telefonului daca a fost prea mult uzat

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca daca il tii toata noaptea te va tine cu saptamanile? Aici e problema. Il deconectezi la 100%, nu-l mai tii toata noaptea. Posibil ca si bateria sa fie terminata.

| mont a răspuns:

Clar o sa fie mai bine daca ii iei baterie noua, dar nu stiu daca mai merita la un telefon asa vechi.