| eXTREMS a întrebat:

Am un iphone 5. Am vrut sa imi bag muzica pe el din itunes stiind ca trebuie sa sterg muzica si sa bag alta pentru ca am resetat windowsul. m-am dus cu gandul sa sterg muzica pentru a baga alta noua ..si cand am vrut sa bag. nu imi apare sa sterg muzica.si sa bag alta noua..am sters si din iphone din muzica toate melodiile.Si nu merge.s-au sincronizat acolo melodiile in itunes si chiar daca le-am sters ele tot sunt acolo si nu merge sa le deschid.ce as putea face sa le sterg din itunes si sa pot baga din nou muzica?/ funda mare.
P.S: AM REISNTALAT ITUNES SI DEGEABA

Răspuns Câştigător
| Sebastian123456 a răspuns:

Eu am un iPhone 5S, am patit si eu acelasi lucru. Trebuie sa dai un Back-up la telefon (trebuie sa ai icloud, daca nu ai creaza-ti in setari) Pasi sunt:
1. Dai la setari-general -resetare( reset) - sterge tot continutul (erase all ), nu te speria si apasa
2. Seteaza limba, etc, iti va aparea iPhone nou sau back-up (nu uita de contul icloud sa-l creeZi)
3. iPhone-ul va incarca app. Pe care le aveai si muzica nu o mai avea, trebuie un back-up de dinainte de muzica
4. Baga muzica

Succes

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Idiot

| eXTREMS explică:

Multumesc mullt!

| Sebastian123456 a răspuns:

Sper ca ti-am fost de ajutor! laughing