| BoarleceMihai a întrebat:

Am un Iphone 4s. inainte bagam muzica pe el, dar de cand mi l am formatat nu mai merge. cand pun melodiile acolo in Itunes la Music, nu mi se baga. am destul spatiu. ce e de facut?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pai incearca sa pui melodiile in alta parte cum ar fi others nu ma prea pricep la iPhone, am experienta numai in symbian si android atat scuze dar sper ca te-am ajutat

| BoarleceMihai explică:

Am gasit eu modalitatea si o zic ca sa stie si altii daca li se intampla happy. Contencati Iphone ul la PC, va duceti la Statusul Iphonului la Music, dati sincronizare, bun dupa aceea va sterge toate melodiile si ca sa bagati altele, le bagati in mediathek si dupa o sa vi le bage cand intrati in Music in Itunes big grin