| McKarry a întrebat:

am un iPhone 5, mi-a fost ecranul spart iar după ce l-am dus la service nu mă mai pot conecta în iCloud sau Apple,am încercat pe alt iPhone să mă conectez tot cu același cont și a mers, am mai încercat tot pe al meu alt cont si tot nu mergea.Ce pot face? fundă

2 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Pai dupa ce ai spart ecranul sigur s-a mai spart sau rupt ceva inauntru. la service cel mai probabil doar au schimbat ecranul si au verificat sa se vada bine si sa mearga touch-ul. nimic mai mult. Du-te din nou la ei si spune-le problema asta care o ai acum.

| wLt a răspuns:

Numai sta pe gânduri, du-te înapoi și du-l cât mai repede, după o să zică: "Păi, știi, nu noi l-am făcut să numai meargă, ci tu". Spune-le problema cât mai repede. Baftă.