| Brwno a întrebat:

Salut.
Am un Iphone6s si din pacate am uitat codul de acces, as dori sa ii dau recover, problema e ca am downloadat ITunes iar calculatorul nu il vede. (nu pot da allow din telefon pentru ca imi apare mesajul "IPhone dezactivat Conectare la iTunes)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie resoftat telefonul, alta solutie nu este, de ce nu ai scris pe ceva codul?

Bula
| Bula a răspuns:

Asa este iPhon-ul.
Daca se introduce codul de acces gresit, de mai multe ori, atunci telefonul se blocheaza.
Deblocarea se poate face doar daca se intra in iCloud, cu codul persoanei care si-a registrat telefonul.