| MadalinNY a întrebat:

Am si eu o problema cu un iphone 5s.I-am uitat codul de acces si am incercat sa il resetez cu iTunes.Dar din greseala i-am oprit procesul.Acum a ramas blocat cu pictograma de la iTunes si imi spune conectare iTunes, l-am conectat la calculator dar nu merge imi apare chestia aia de fiecare data când il aprind.Va rog frumos ajutati-ma! Dau funda.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Ionuț20074 a răspuns:

Salut!
Nu ai cum tu sa rezolvi problema, trebuie sa mergi la un service specializat, ei îți vor rezolva problema.
Dar e posibil sa scoți din buzunar in jur de 100 de lei, poate mai puțin, sau mai mult.
Sper că te-am ajutat!

| MadalinNY explică (pentru Ionuț20074):

Am rezolvat chiar eu prin Itunes.Am dat sincronizare si s-a rezolvat problema.Am resetat telefonul.Mersi de ajutor