| alexutza071 a întrebat:

Salut, am un LG p500, am uitat parola de deblocare a ecranului si am incercat-o pana s-a blocat de tot, imi cere sa ma loghez pe gmail, am facut asta doar ca nu imi pot activa pachetul de date, nu stiu cum sa fac asta, nu reusesc, nu merge, cand tin apasat pe butonul on/off imi apare acel meniu dar nu imi apare si acel pachet de date. cum fac sa activez pachetul de date?

3 răspunsuri:
| MihaiMihaila a răspuns:

Nu ai nevoie de pachetul de date happy. Mi s-a intamplat si mie. Baga contul de gmail fara internet activat. Daca nu merge fa-ti unul nou.

| alexutza071 explică (pentru MihaiMihaila):

Cum sa imi fac unul nou? telefonul este deja setat pe un cont, nu merge, crezi ca daca mergea, mai puneam intrebarea?

| MihaiMihaila a răspuns (pentru alexutza071):

Pai atunci baga contul pe care e facut.