| oPikaa a întrebat:

Buna TPU ^^. Am si eu o problema ...am un telefon Samsung galaxy fit, am avut model pentru deblocare, dar un prieten a incercat de 5 ori fara stirea mea si l-a blocat complet! straight face Imi cere asa :
1.Nume de utilizator (e-mail)
2.Parola.
Contul pe care il facusem pe telefon l-am uitat, am facut un cont gmail, dar nu merge... Aveti niste sfaturi cu exceptia resetarii? Funda care merge! ^^

Răspuns Câştigător
| Bell10 a răspuns:

Buna tot asta a patit si prietena mea acum 3 zile... daca nu merge cu e-mail-ul si parola trebuie sa te duci cu el la profesionisti de exemplu prietena mea s-a dus la germanos si in 30 de minute la terminat... bafta! funda?