| Secret2000 a întrebat:

Salut.
Am un lumia 520 pot instala pe el Android?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu telefoanele nu sunt laptopuri, nu le poti pune ce sistem de operare vrei tu ci doar cele cu care vin din fabrica

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate face aşa ceva happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu! laughing

| RaduTN a răspuns:

Nu, nu poti. Nu este nici recomandat, atat timp cat telefonul acela a venit cu OSul Windows Phone, folosesti Windows Phone.

| kteichd a răspuns:

Poti baga android pe el dar sa nu te astepti sa mearga ca pe orice alt telefon care vine direct cu android, si s-ar putea sa nu iti mearga unele functii. Dar da merge.

| SweetMinion a răspuns:

Nu nu poti.