| Domynyc a întrebat:

Salut.am un Motorola defy din Spania si as vrea sa il decodez fara sa mai il duc la service.dau funda big grin

1 răspuns:
| SergiuDub a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te complici ca iti busesti soft-ul telefonului si dupa aceea poti sa il arunci.
De putut se poate, ai nevoie de cateva programe, nu pot sa iti dau niste nume momentan, ca ar trebui sa caut si nu pot acum. Dar, cauta si tu putin pe google, ca doar esti descurcaret thinking