| Domynyc a întrebat:

Salut.am un Motorola defy si am android 2.2.2 si vreau sa ii bag altu mai nou dar sa mearga bine.va rog frumos sa ma ajutati.dau funda si vot?

1 răspuns:
| Mihaitza009 a răspuns:

Pai in primul rand nu poti sa bagi o alta versiune de android pentru ca platforma pe care a fost facut telefonul este 2.2.2 insa daca vrei poti baga un root care sa aiba interfata ca un alt android si sa mearga boboc
daca nu vrei sa bagi un root du-te intr-un service si cred ca iti pot baga ei pentru 20 lei max
funda?