| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un Nokia 520 am conectat un alt ancarcator la el si nu se antampla nimic nu-mi arata nimic si de atunci nu se mai ancarca cu nici un încărcător sau cu cablu de date nici la ps sau laptop mufa de la tel arata ok nu mi-a facut probleme pana acum bateria o ancarc la unevesal si merge so fi ars ceva din telefon va rog astept raspuns

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu iti mai merge sa il incarci inseamna ca ti s-a stricat mufa de incarcare. Du-l la service ca nu costa foarte mult sa iti schimbe mufa.

| Gheorghe_Ionut_1975 a răspuns:

E de la telefon sau ii trebuoe incarcatorul original de la el...