| anonim_4396 a întrebat:

Am un HTC sensation xe. Mentionez ca imi incarcam bateria cu un cablu de date Nokia si un adaptor. daca imi cumpar un incarcator fara cablu si folosesc acelasi cablu de la Nokia, va merge?

1 răspuns:
| BiDiCaMiHeElA a răspuns:

Da, va merge. Iti vei putea incarca telefonul cu noul incarcator si vei putea dowloanda (stiu ca nu am scris corect) melodii sau mai stiu eu ce cu cablul de date de la Nokia.
sper ca te-am ajutat si apropo, si eu am acelasi telefon. Traiasca HTC-ul! big grin